reportaža: odprtje razstave Ljudje sveta, podelitev FIAP nazivov

V torek so v dvorani Kolpern na Jesenicah otvorili razstavo fotografij 5. mednarodnega krožnega fotografskega natečaja LJUDJE SVETA 2022 in podelili nazive mednarodne fotografske zveze FIAP za leto 2021. Odprtja so se udeležili župan Občine Jesenice g. Blaž Račič, v.d. direktorja Gornjesavskega muzeja Jesenice g. Aljaž Pogačnik, predsednik Fotografske zveze Slovenije g. Igor Debevec, podpredsednik FZS in zastopnik za FIAP v Sloveniji g. Vasja Doberlet in predsednik Fotografskega društva Jesenice g. Stane Vidmar. Dogodek je obiskalo več kot 40 fotografinj, fotografov in radovednežev iz vseh delov Slovenije.

Razstava bo na ogled v Banketni dvorani Kolpern na Jesenicah (Fužinska cesta 2, 4270 Jesenice) do 3.7.2022 v času dogodkov ali po vnaprejšnji najavi na 04 583 34 92. Vabljeni na ogled in čestitke vsem nagrajencem natečaja in prejemnikom novih nazivov.

Foto: Nik  Bertoncelj