Rafael Podobnik “Odlikovane fotografije”

Postelja, 1979.

Spoštovani,

v petek, 27. septembra, bomo ob 20. uri v Hiši kulture v Šmartnem odprli fotografsko razstavo odlikovanih del dr. Rafaela Podobnika, priznanega ustvarjalca, izraznega fotografa, mojstra fotografije Fotografske zveze Slovenije, pa tudi uveljavljenega kritika, mentorja in publicista, ki z razstavo obeležuje častitljivih 55 let svojega plodnega in vsestranskega fotografskega udejstvovanja. Avtor bo prav ob tej priložnosti prejel najvišje priznanje – platinasti odličnik Mednarodne zveze za fotografsko umetnost. Odprtje bo torej slovesno, pa tudi lepa priložnost za druženje in klepet ob kozarčku,  zato si vzemite čas za lep večer, ki ga bo v preplet podobe, besede in zvoka povezala Katja Kogej.

Prijazno vabljeni!

Tatjana Š. Bašin   v sodelovanju z domačini, Vaško skupnostjo Šmartno in društvom Martinc