Fotografski natečaj “PANNONIA REFLECTIONS 2014”

Fotografsko društvo Pannonia vas vabi k sodelovanju na Mednarodnem natečaju fotografije PANNONIA REFLECTIONS  2014.

Salon se organizira pod pokroviteljstvom Photographic Society of America PSA 2014-258  in patronatom Federation International de l’Art Photographique (FIAP) – Patronage No 2014/308. Prav tako pa je organizacija in izvedba salona odobrena s strani  Fotografske zveze Slovenije FZS 07/2014. Na salonu bodo podeljena naslednja  priznanja:  FIAP zlata, srebrna in bronasta medalja za vsako temo, FZS  zlata srebrna in bronasta medalja za vsako temo,  in PSA zlata medalja za vsako temo.  Sprejete in nagrajene fotografije  se upoštevajo  pri pridobitvi posamičnih nazivov PSA in FIAP.

Razpisane so štiri teme:

A) Prosta barvna (digitalna) PSA PID Color
B) Prosta črno-bela (digitalna) PSA PID Monochrome
C) Narava (barvna ali črno-bela digitalna)  PSA Nature Division
D) Voda (barvna ali črno-bela digitalna) PSA PID Color, PSA PID Monochrome

Vsi sodelujoči avtorji bodo prejeli kvaliteten tiskan katalog.
Najbolje ocenjene fotografije (60 fotografij) bodo razstavljene v Muzeju/Galerija Lendava.

Več informacij na: http://www.pannonia.si/sl/